کرم دور چشم


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


خرید کرم دور چشم و راهنمای استفاده آن

کرم دور چشم یکی از مهمترین بخش های مراقبت از پوست است، چرا که پوست اطراف چشم بسیار نازک و حساس می باشد و انتخاب بهترین کرم دور چشم نیاز به دقت ویژه و انتخاب بهترین گزینه دارد. مهمترین سوال در زمینه خرید کرم های دور چشم این است که چرا ما به کرم دور چشم نیاز داریم؟ از فواید کرم دور چشم، ازبین بردن لک و میلیا، آبرسانی به پوست، سفت کنندگی و لیفت کنندگی، رفع پف و سیاهی دور چشم و غیره می باشد، که بسته به نیاز پوست ما، باید بهترین محصول را انتخاب کنیم. کرم دور چشم برای تاثیر گذاری بیشتر باید متناسب با پوست و حتی سن مصرف کننده انتخاب شود.ما در فروشگاه سان درم با وجود انواع کرم های دور چشم، انتخاب راحتتر و تخصصی تری را برای شما امکان پذیر می کنیم.

نحوه استفاده درست از کرم دور چشم چگونه است؟

در ابتدا صورت خود را کاملا تمیز کرده و هرگونه آلودگی و لوازم آرایشی را از روی صورت خود پاک کنبد، سپس مقداری از کرم را برروی انگشت خود قرار داده و با ضربه های ملایم و نرم برروی پوست اطراف چشم پخش کنید، این کار سبب جذب بهتر کرم  خواهد شد. برای دریافت بهترین نتیجه ، باید روزی دوبار استفاده شود.

از چه سنی استفاده از کرم دور چشم را شروع کنیم؟

افراد جوان تصور می کنند که محصولات مراقبت دور چشم در سنین بالا مورد استفاده قرار می گیرد و زمان طلایی جوانی را برای پیشگیری و جلوگیری از ایجاد آسیب های دور چشم را از دست می دهند. بهترین زمان برای شروع استفاده از کرم دور چشم در دهه 20 و 30 زندگی می باشد زیرا با مراقبت از پوست در این دوران، خاصیت ارتجاعی و شادابی پوست حفظ شده و اثرات افزایش سن در این ناحیه نمود پیدا نمیکند.

دسته‌بندی