سرم


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


سرم پوست چیست؟ و انواع سرم پوست کدامند؟

سرم پوست یکی از محصولات مراقبت پوست است که غنی از ترکیبات و مولکول های مفیدی است که به عمق پوست نفوذ کرده و درنتیجه اثرگذاری بسیار بالایی دارد. سرم ها نسبت به سایر محصولات سبک تر هستند و سریعتر جذب میشوند و درنتیجه در مدت زمان کمتری مشکلات پوستی را مانند آکنه، تیرگی پوست ، جوش پیری پوست را برطرف  میکنند.

فواید انواع سرم های پوستی

اگر می خواهید پوست  شاداب و بانشاط داشته باشید باید یک روتین پوستی کامل را انجام دهید. یکی از بخش های مهم روتین پوشتی شما، استفاده ار سرم مناسب پوست شما می باشد. سرم ها سبب درخشان کردن، شاداب کردن، رفع تیرگی و لک های پوستی، ازبین برنده چین و چروک، و ازبین برنده سایر مشکلات پوستی هستند. در نتیجه استفاده از سرم مناسب پوست شما به بهبود بافت پوست و ترمیم و بازسازی پوست و تغذیه آن کمک فراوانی می کند.

انتخاب بهترین سرم پوست

برای انتخاب یک سرم مناسب برای پوست خود، ابتدا باید نوع پوست خود را مشخص کنید. اگر پوست چرب و مستعد جوش دارید، باید از سرم های ضدجوش وآکنه استفاده کنید. اگر پوست خشک و دهیدراته دارید، بهتر است از سرم های حاوی هیالورونیک اسید استفاده نمائید و اگر برای رفع مشکل پوستی مانند تیرگی و کک ومک قصد خرید سرم پوست را دارید، بهتر است از سرم های حاوی ویتامین سی استفاده کنید. برای کاهش چین و چروک نیز بهتیرین گزینه سرم های حاوی رتینول و عصاره حلزون است.

چگونه از سرم های پوستی استفاده کنیم؟

سرم ها بهتر است دوبار در روز استفاده شوند و بهترین زمان استفاده از آنها در زمان شب و قبل از خواب است، زیرا به پوست برای بازسازی کمک زیادی می کند. اگر قصد استفاده از لایه بردار را دارید، بهتر است که سرم را پس از لایه برداری و پاکسازی پوست استفاده کنید تا جذب بهتری داشته باشد سپس از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید.

برای استفاده از سرم در نوبت شب، می توانید سرم و مرطوب کننده را ترکیب کرده و سپس هر دو باهم را برروی پوست بزنید.

سرم پوست برای چه سنی مناسب است؟

ازسن 20سالگی به بعد می توانید استفاده از این محصول را آغاز نمائید و بسته به نیاز پوست خود بهترین گزینه را انتخاب کنید. از سن 30 سال به بعد بهتر است حتما سرم را درروتین پوستی خود قرا دهید مخصوصا سرم های ضدچروک و آبرسان تا قابلیت ارتجاعی پوستتان حفظ شود و آبرسانی پوست انجام شده و در طولانی مدت دچار چین و چروک و افتادگی پوست نشوید.

دسته‌بندی