ماسک


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


ماسک صورت چه کاری انجام می دهد؟

برای داشتن یک پوست خوب و شفاف در ابتدا باید پوست خود را بشناسیم و سپس یک روتین مراقبتی متناسب با پوست خود انتخاب کنیم. در این راه استفاده از انواع ماسک صورت نقش زیادی در طراوت و شادابی پوست ما دارد.

استفاده از ماسک صورت باعث رطوبت رسانی به پوست، تقویت پوست، پاکسازی عمیق منافذ و کوچک کردن آنها، روشن و لیفت کننده پوست می شود.

انواع ماسک صورت:

ماسک های صورت به صورت کرمی ، ورقه ای، لایه بردار و... می باشند و کاربردهای متفاوتی دارند. بهتیرین ماسک صورت، ماسکی است گه براساس نوع پوست و مشکل پوستی ما انتخاب و استفاده گردد.

ماسک صورت برای پوست چرب:

غدد موجود در زیر پوست با ترشح موادی به نام سبوم باعث حفظ رطوبت و شادابی پوست می شوند. اما زمانیکه ترشح این مواد بیستر از اندازه گردد، سبب بسته شدن منافذ پوست و ایچاد آگنه و چوش می شوند. این دسته افراد باید ماسک هاییی را انتخاب کنند که چربی پوست آنها را کنترل کند و منافذ پوست را نیز پاکسازی کند تا پوست صورت جوش نزند. ماسک هایی مانند ماسک انار و عسل برای این نوع پوستها بهترین هستند.

ماسک صورت برای جوش:

جوش های روی پوست یکی از آزاردهنده ترین مشکلات پوستی هستند که روش های درمانی متفاوتی برا آن وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از ماسک است. این ماسک ها التهابات پوستی را کاهش داده و آلودگی و باکتری های سطح پوست را ازبین برده و سبب تسریع روند بهبود یا پیشگیری از ایجاد جوش می شود. ماسک های بر پایه خاک رس و آلوورا از بهترین ماسمهای ضد جوش هستند.

ماسک صورت برای پوست خشک:

پوست های خشک توانایی تامین رطوبت و آب موردنیاز خود را ندارند و باید برای آبرسانی  و حفظ رطوبت به آن کمک کرد. زیرا خشکی پوست باعث ایجاد عوارضی مانند: چین و چروک، خارش و پوسته پوسته شدن پوست می گردد.برای این کار یکی از بهترین راهکارها استفاده از ماسک های آبسان پوست میباسدتا مانع از خشگی و کدر شدن پوست شویم. بهترین ماسک ها برای پوست خشک، ماسک های بر پایه هیالورونیک و روغن های گیاهی مانند نارگیل، آووکادو و ... می باشد.

ماسک صورت برای آکنه و جوش های سرسیاه:

آکنه در اثر فغال شدن غدد چربی در پوست ایجاد می شود، سپس چربی ها سلول های مرده و باکتری ها منافذ پوست را مسدود کرده و باغث ایجاد آکنه برروی پوست می شوند. آکنه شامل: چوش های سرسیاه، جوش های سرسفید، ندول ها  کیست های پوستی می باشد.

برای رفع این مشکلات پوستی ، ماسک های لایه بردار برای پاکسازی و حذف آلودگی های منافذ پوستی و چربی های اضافه بسیار مناسب می باشد. مانند ماسک زغال، یا چسب بینی که تاثیر بسیار عالی برروی جوش های سرسیاه دارد.

خرید ماسک صورت:

ماسک صورت انواع مختلفی مانند: ماسک صورت ورقه ای ، ژل ، کرمی ، لایه بردا، شب و ... دارد که بسته به نیاز شما باید خریداری گردد. فروشگاه سان درم با تنوع زیاد در انواع ماسک و امکتن مشاور قبل از خرید، شما را برای خرید انواع ماسک صورت کمک می کند.

همچنین با تماس با بخش فروش، امکان خرید ماسک صورت به صورت عمده نیز امکان پذیر شده تا با خیال راحت و کمترین هزینه، ماسک مورد نظر شما، در دسترس شما قرار گیرد.