مرطوب کننده و آبرسان


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


انواع کرم های مرطوب کننده و کرم های آبرسان صورت

خرید بهترین کرم مرطوب کننده و کرم آبرسان پوست، مانند خرید کرم دورچشم و ضد آفتاب از اهمیت ویزه ای برخوردار است. زیرا سبب برطرف کردن مشکلات پوستی عمده مردم مانند:خشکی پوست، رفع چین و چروک و برطرف کردن پوسته شدن و لک های پوست می شود.این مشکلات زمانی ایجاد می شود که پوست رطوبت خود را از دست بدهد، از این رو آبرسانی به پوست بسته به نوع پوست شما باید در اولویت شما برای مراقبت های پوستی باشد.

فواید کرم آبرسان و مرطوب کننده

فرقی نمی کند که چه نوع پوستی داشته باشید، انواع پوستها برای حفظ شادابی به کرم های آبرسان و مرطوب کننده نیاز دارند. پوست شما بخشی از رطوبت خود را از آبی که می نوشید یا تغذیه شما تامین می کند، اما این کافی نیست و شما برای سیراب کردن پوست خود نیاز به آبرسان دارید. آبرسانی به پوست باید در روتین پوستی شما قرارگیرد تا سبب نرم و لطیف شدن پوست و حفظ قابلیت ارتجاعی پوست و ازبین رفتن علائم پیری در پوست شما گردد.

تفاوت اصلی کرم آبرسان و کرم مرطوب کننده چیست؟

عنصر اصلی کرم های آبرسان هیالورونیک اسید می باشد که سبب آبرسانی به پوست و شادابی پوست می شود. اما ماده اصلی کرم های مرطوب کننده چربی و روغن است که با ایجاد یک لایه برروی پوست مانع از خروج رطوبت پوست می گردد.

پوست های کم آب و هیدراته به کرم آبرسان نیاز دارند، این کرم ها در کنار رطوبت رسانی به پوست، به حفظ رطوبت پوست نیز کمک می کنند و جذب بالایی دارند. کرم های مرطوب کننده با ایجاد یک لایه برروی پوست به حفظ رطوبت وازدست نرفتن آن کمک می کنند و در کاهش خشکی پوست نقش مهمی را دارند. پس استفاده همزمان این دو محصول بسته به نوع پوست شما بهترین نتیجه و عملکرد را برای شما به ارمغان می آورد. ایده آل ترین روش مصرف این محصولات، درابتدا استفاده از آبرسان برروی پوست و سپس استفاده از کرم های مرطوب کننده می باشد، تا به حفظ بیشتر و بهتر رطوبت پوست شما کمک کند.

نحوه استفاده از کرم های آبرسان و مرطوب کننده

شما بسته به نوع پوست خود باید روزانه یک تا2 بار از کرم های آبرسان و مرطوب کننده استفاده کنید. برای پوست های خیلی خشک و آسیب دیده، در ابتدا استفاده از آبرسان های خیلی قوی پیشنهاد می شود تا رطوبت از دست رفته پوست شما بازیابی شود.

برای استفاده از این محصولات، درابتدا باید صورت شما کاملا تمیز باشد تا تاثیر این کرم ها بیشتر و مطلوب تر گردد. برای این منظور می توانید از شوینده ها و تونر های مناسب پوست خود که در فروشگاه سان درم موجود است، استفاده کنید . پس از پاکسازی و تمیز کردن کامل پوست خود ، کرم را برروی پوست خود زده و به صورت دورانی ماساژ دهید تا جذب بالاتری داشته باشد، پس از جذب کرم آبرسان می توانید از کرم های مرطوب کننده نیز استفاده کنید تا رطوبت پوست شما حفظ شود و آبرسانی به طور کامل انجام گردد.

دسته‌بندی