ماسک ورقه ای


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:


ماسک ورقه ای چیست؟

ماسک ورقه ای یک یاز راحت ترین و موثرترین روش های مراقبت پوست می باشد. انواع ختلفی از ماسک های ورقه ای وجود دارد که بسته بهنوع پوست شما قابل استفاده است. از فواید مسک ورقه ای، شفافیت و روشن کنندگی پوست، لیفتینگ و آبرسانی، ازبین بردن چین و چروک و جوش و فواید بسیار دیگری است که کاربرد آنها بسته به انتخاب نوع ماسک شما متفاوت ات.

ماسک های ورقه ای اکثرا از جنس پنبه هستند و براساس اندازه صورت برش خورده و محل بینی و دهان در آنها سوراخ شده تا در زمان استفاده از آنها راحتتر باشید. این ماسک ها بیشتر حاوی مواد و سرم هایی هستند که قالیت جذب بالایی برروی پوست دارند و استفاده از آنها بسیار ساده است.. این سرم ها، حاوی ویتامین ها و مواد معدنی فراوان و با غلظت بالا می باشند، که باعث جذب بیشتر مواد مفید توسط پوست و اثر بخشی بیشتر در بهبود پوست می شود.

چگونه از ماسک ورقه ای استفاده کنیم؟

برای دریافت بهترین نتیجه در زمان مصرف ماسک های ورقه ای، در ابتدابراساس نوع پوست و مشکلات پوستی خود، بهترین ماسک را برای خود انتخاب کنید. سپس صورت خود را کاملا تمیز کنید. به طوریکه هیچگونه آلودگی برروی پوست نباشد. بسته ماسک را باز کرده و ماسک ورقه ای را خارج کرده و برروی صورت خود قرار داده و سرم باقی مانده در بسته برا برروی پوست صورت و گردن خود قرار دهید. بغد از 20 دقیقه (بسته به دستور العمل روی ماسک) ماسک را از روی صورت بردارید. نیاز به شستشوی فوری صورت پس از برداشتن ماسک نیست.

از یک ماسک ورقه ای چندبار استفاده می‌شود؟ ماسک ورقه ای یکبار مصرف می‌باشد و استفاده دوباره از آن توصیه نمی‌شود، زیرا در استفاده اول از آن امکان جذب آلودگی وجود دارد و باعث ایجاد آسیب های پوستی در استفاده بعدی می‌شود.

از ماسک ورقه ای در هفته چندبار استفاده کنیم؟ استفاده از ماسک‌های ورقه ای هیچ محدودیتی ندارد و با استفاده روزانه از آن می‌توانید خستگی پوست را ازبین برده و آرامش و شادابی را به پوست خود هدیه کنید.

بهترین ماسک ورقه ای صورت:

بهترین ماسک ورقه ای صورت، ماسکی است که براساس نوع پوست و مشکل پوستی و نیاز پوست انتخاب و استفاده شود. ماسک هایی که در آن رنگ های مصنوعی و یا روغن های معدنی وجود دارد، استفاده نکنید زیرا به پوست شما آسیب می‌رساند.

انواع ماسک ورقه ای برای انواع پوست:

ماسک ورقه ای برای پوست چرب: این ماسک ها با کاهش منافذ پوست و کوچک کردن آنها خاصیت کنترل چربی پوست را دارند.از بهترین انواع آنها می توان به به ماسک ورقه ای انار بایوآکوا و ماسک ورقه ای کنترل کننده چربی بایوآکوا اشاره کرد.

ماسک ورقه ای برای پوست خشک:پوست‌های خشک نیاز به آبرسانی و تامین رطوبت دارند تا از عوارض تاشی از آن مانند: چین و چروک و پوسته شدن پوست جلوگیری شود. بنابراین با استفاده از ماسک های آبرسان می‌توان به تامین رطوبت و شادابی پوست کمک کرد. مانند ماسک هیالورونیک اسید بایوآکوا و ماسک آووکادو بایوآکوا

ماسک ورقه ای برای پوست های حساس: این ماسک ها با مرطوب کردن نواحی ملتهب پوست، سبب تسکین پوست می‌شوند و همچنین سبب نرم و مطوب کردن پوست نیز می‌شوند. افرادی که دچار اگزما یا ناراحتی پوستی هستند با استفاده از این ماسک ها سبب کاهش درد و برطرف کردن مشگل خود می شوند. مانند ماسک صورت برای پوست های ساس بایوآکوا

ماسک ورقه ای برای آکنه، لک و تیرگی: ماسک های حاوی حلزون، بهترین گزینه برای افراد با مشکلات پوستی دارای آکنه هستند. همچمیم ماسک های برپایه ویتامین سی نیز بهترین ماسک ها برای روشن کنندگی پوست و از بین بردن لک های پوستی و تیرگی پوست می‌باشند.

قیمت ماسک ورقه ای

قیمت ماسک به نوع کارکرد و برند موردنظر شما متفاوت است. اما شما در فروشگاه سان درم می‌توانید انواع ماسک ورقه اغی از بهترین برندها را با کیفیت بالا و قیمت ارزان تهیه کنید و درب منزل تحویل بگیرید. در این فروشگاه ماسک ورقه ای بایوآکوا ، زوزو ، ایمیجز و... با بهترین کیفیت و قیمت برای شما اراءه می‌گردد. همچنین در فروشگاه سان درم می توانید با برقراری  ارتیاط با ما از طریق واتساپ تجربه خرید ماسک ورقه ای ارزان و عمده را نیز داشته باشید.دسته‌بندی